Felsefe hakkında her şey…

FATİH ALTAYLI TEKE TEK NE ZAMAN YAYINLANACAK?

04.10.2023
247
FATİH ALTAYLI TEKE TEK NE ZAMAN YAYINLANACAK?
Usta gezeteci Fatih Altaylı, Teke Tek programına izleyici katılımlı etkinliklerle devam edecek. Fatih Altaylı Teke Tek Bilim etkinliğiyle öncelikle, Celal Şengör ve İlber Ortaylı gibi alanlarında uzman akademisyen ve bilim insanlarını konuk edecek. Etkinliğin Biletinial Torun Center Sinema’sında gerçekleşeceği ve kayda alınıp bir Youtube kanalında yayınlanacağı söyleniyor.

FATİH ALTAYLI TEKE TEK BİLİM NE ZAMAN?

Fatih Altaylı, İlber Ortaylı ve Celal Şengör gibi önemli konukları ağırlayacağı Teke Tek Bilim etkinliğiyle bilimin kapılarını yeniden aralayacak. Birçok alanı kapsayan geniş bir yelpazede izleyicileri bilimin muhteşem dünyasına götürecek olan etkinliğin tarihi biletinial.com’da yayınlanacak.
Etkinlikte, etkileyici sunum ve açıklamlar ile bilimsel konular anlaşılır hale getirilecek ve izleyicilere güncel bilimsel gelişmelere dair bilgiler sunulacak. Etkinlik, sadece bilimsel içerik sunmakla kalmayacak, aynı zamanda izleyicilere ilham kaynağı olacak ve bilime olan ilgiyi artırmaya teşvik edecek. Programıni bilgilendirici ve ilham verici bir deneyim sunması bekleniyor.

FATİH ALTAYLI KİMDİR?

Gazeteciliğe 1982 yılında Cumhuriyet gazetesinde spor muhabiri olarak başladı. 1986 yılında Güneş gazetesine geçti. 1993 yılında Best FM’i kurdu ve genel müdürlüğünü yaptı. 1996 yılında Hürriyet gazetesine geçti. 2002 yılında Kanal D’nin haber genel yayın yönetmenliğine atandı. 2002-2004 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü’nde ikinci başkanlık yaptı. 2004 yılında Sabah gazetesine geçti. 2009 yılında Habertürk gazetesini kurdu ve genel yayın yönetmenliğini yaptı. 2014 yılında Habertürk gazetesinden ayrıldı. Altaylı, uzun yıllardır köşe yazarlığı, televizyon programcılığı ve internet medyacılığı gibi farklı alanlarda da faaliyet göstermektedir. Altaylı, 1986 yılından beri çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı yapmıştır ve hala kendi sitesinde yazarlığa devam etmektedir. 1990’lı yıllardan beri de çeşitli televizyon kanallarında program sunmaktaydı. 2023 yılı itibariyle ana akım medyadaki tüm görevlerinden ayrıldı. Youtube ve İnstagram gibi sosyal medya platformlarında içerik üretmeye başladı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

2005'ten beri çevrim içi felsefe yapıyoruz...