Felsefe hakkında her şey…

Bu Komedi Filmlerini Mutlaka İzleyin

11.01.2023
Bu Komedi Filmlerini Mutlaka İzleyin

Film türleri arasında komedi filmleri ilk sırada yer alır. Keyifli bir zaman geçirmek isteyenlerin tercihi olan filmleri sevdikleriniz ile birlikte izleyebilirsiniz. Film seçeceğiniz zaman konusu ve İMDB puanına bakarak tercihte bulunabilirsiniz. En iyi komedi filmleri arasından sizler için derleme yaparak seçim yaptık. Sizde detaylarına bakabilir ve güzel bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.

Truman Show Filmi

Ünlü oyuncu Jim Carrey’nin oynadığı film oldukça güzel olması ile ön plana çıkıyor. Tüm yaşamını film stüdyosunda geçiren birini canlandırıyor. Bu sırada ölmüş babasını görür ancak birden kaybolur. Bundan sonra film başlar. Oldukça komik olan filmin İMDB puanı da 8,1 olarak karşınıza çıkıyor.

Büyük Budapeşte Oteli Filmi

2014 yapımı olan filmde kendinizi bir otelin içerisinde bulacaksınız. Filmin en önemli özelliği otelin dekorasyonunu size en iyi şekilde aktarması olarak karşınıza çıkıyor. Ailece izlenebilecek filmin konusu da oldukça ilgi çekici. Oteli yöneten kişinin yaşadığı sorunlar karşısında nasıl baş ettiğini görebilirsiniz.

Felekten Bir Gece Filmi

Dört erkek arkadaşın bekarlık veda partisi için Las Vegas’a gitmelerini konu alıyor. Bir akşam fazla içen arkadaşlar sabaha kalktıklarında kendilerini bir olay bekler. Bu olayla baş etmeleri oldukça zor olacaktır. Film komedi kategorisinde yer almakta ve puanı da 7.8 olarak yer alıyor.

Evde Tek Başına Filmi

Tüm zamanların en çok izlenen filmleri arasında yer alan Evde Tek Başına kahkahalar atmanıza yardımcı olacak. Evde kalan küçük bir çocuğun hırsızlarla mücadelesini anlatan film oldukça eğlenceli sahnelere sahip. Ailece izleyebilir ve keyifli bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.

Salak İle Avanak

İki arkadaşın başına gelen olayları anlatsan film oldukça komik sahnelere sahiptir. İki arkadaş maceradan maceraya koşmakta ancak başlarına gelen olumsuz durumlar karşısında bir çözüm yolu bulamamaktadır.

Yabancı komedi filmleri sizin için özel olarak seçilmiştir. Bu filmler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz keyifli.net sitesi ideal bir tercih olacaktır. Sitede tüm haberleri görebilir ve gündemle alakalı bilgilere de erişim sağlayabilirsiniz.

Kaynak : https://www.keyifli.net/komedi-hangi-ozellikleri-tasir/

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

2005'ten beri çevrim içi felsefe yapıyoruz...