Felsefe hakkında her şey…

PlaySultan’da Tinder İndirim Sezonu Başladı!

14.09.2023
PlaySultan’da Tinder İndirim Sezonu Başladı!

PlaySultan, sevilen arkadaşlık uygulaması Tinder’in yetkili dijital ürün satıcısdır. Tinder kullanıcılarının en çok tercih ettiği platformlardan biri olan PlaySultan’dan kullanıcıları sevindirecek bir haber geldi. Kısa süreliğine Tinder abonelik ürünlerinde kampanya başlattı.

PlaySultan, Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital ürün ve dijital anahtar platformudur. 14 yılı aşkın tecrübesi ile hem yurt içi hem de yurt dışı pazarda en büyük isimlerden biridir. PlaySultan, Tinder kullanıcıları için sınırlı süreliğine kaçırılmayacak bir kampanya başlattı. Tinder abonelik ürünlerini sınırlı süre geçerli olan indirim fırsatıyla satın almak için https://www.playsultan.com/tinder adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Tinder Abonelik PlaySultan’dan Alınır!

Tinder, 12 Eylül 2012 tarihinde çıkış yapmıştır. Özellikle Amerika ve Avrupa’da kullanılan bir arkadaşlık uygulamasıdır. Kaydırma sistemi ile çalışan Tinder, iki kişinin eşleşmesi ile onları sohbet etmeye aktarır. Uygulama Türkçenin de dahil olduğu 38 farklı dil ve 19 farklı ülkeye hizmet vermektedir. Verilere göre Tinder’ı kullanan kişi sayısı 1 milyonun üzerindedir.

Ülkemizde de yaygınlaşan arkadaşlık ve flört uygulaması Tinder, pek çok insanın tanışmasına ve beraber vakit geçirmesine yardımcı oluyor. Tinder’da açtığınız profiliniz ile birlikte birçok insana ulaşabiliyorsunuz. Beğendiğiniz profilleri sağa kaydırıyorsunuz. Eğer beğendiğiniz kişilerden sizi beğenenler olursa eşleşiyorsunuz. Eşleşmenin ardından eşleştiğiniz kişi ile mesajlaşabileceğiniz bir bölüm açılıyor.

Tinder’da bir kişi ile konuşabilmeniz için o kişiyle eşleşmeniz şarttır. Eşleşmek için iki tarafında birbirini beğenmesi gerekmektedir. Sizi beğenmeyen birine mesaj gönderemezsiniz. Bunla aynı şekilde sizin beğenmediğiniz bir kişi de size mesaj gönderemez.

Tinder indirmesi ve kullanması tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Bunun yanında uygulama deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarmak ve günlük Süper Like hakları elde etmek için Tinder Plus Abonelik almanız gerekmektedir. Tinder Plus ve Tinder Gold olarak iki farklı abonelik seçeneği mevcuttur. Tinder Abonelik almak için en doğru adres PlaySultan’dır. PlaySultan üzerinden Tinder Abonelik ürünlerini en uygun ve en güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Tinder Gold ve Plus Fiyatı, adresine giderek abonelik e-pinlerinizi anlık teslimat ile çok kolay şekilde satın alabilirsiniz. Sınırlı süre devam edecek olan kampanyayı Tinder kullanıcısıysanız eğer kaçırmamanızı tavsiye ederiz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

2005'ten beri çevrim içi felsefe yapıyoruz...